Kalender for Betania Misjonsforsamling

Abonner på kalenderen så den synkroniseres med mobilen din | Se veiledning her...

September

Tirsdag 26. september
kl. 11:30

Formiddagstreff

Taler: Aud Agøy
Torsdag 28. september
kl. 17:00

Bli-kjent treff

Torsdag 28. september
kl. 19:00

Cantaremos

Øvelse
Lørdag 30. september
kl. 19:30

Lørdagsmøte

Taler: Kristian Siljuholtet Tema: Kalt til evig liv

Oktober

Søndag 1. oktober
kl. 11:00

Søndagsmøte

Taler: Johannes Selstø Nattverd
Søndag 1. oktober
kl. 12:45

Ekstraordinært medlemsmøte

Tema: Utvendig oppussing av Betania
Mandag 2. oktober
kl. 17:00

Konfirmantundervisning

Tema: Nådemidlene
Tirsdag 3. oktober
kl. 18:00

Strikkekaffé

Fredag 6. oktober
kl. 18:00

Conzept

Lørdag 7. oktober
kl. 19:30

Lørdagsmøte

Taler: Johannes Selstø Tema: Salomos Ordspråk
Søndag 8. oktober
kl. 11:00

Søndagsmøte

Taler: Johannes Selstø Dåp
Torsdag 12. oktober
kl. 17:00

Bli-kjent treff

Torsdag 12. oktober
kl. 19:00

Cantaremos

Øvelse
Lørdag 14. oktober
kl. 17:00

Seminar - Lutherjubileet

Foredragsholder: Egil Sjaastad Tema: Var reformasjonen nødvendig? Er Luther fremdeles aktuell?
Lørdag 14. oktober
kl. 19:30

Lørdagsmøte

Taler: Knut Ole Østertun Tema: Salomos ordspråk
Søndag 15. oktober
kl. 11:00

Søndagsmøte

Taler: Olav Vestbøstad
Fredag 20. oktober
kl. 18:00

Conzept

Søndag 22. oktober
kl. 11:00

Høsttakkesøndag

Taler: Irene Maria van Andel
Tirsdag 24. oktober
kl. 19:00

Møteuke

Taler: Svein Anton Hansen
Onsdag 25. oktober
kl. 19:00

Møte

Taler: Svein Anton Hansen
Torsdag 26. oktober
kl. 17:00

Bli-kjent treff

Torsdag 26. oktober
kl. 19:00

Møte

Taler: Svein Anton Hansen
Fredag 27. oktober
kl. 19:00

Møte

Taler: Svein Anton Hansen
Lørdag 28. oktober
kl. 19:30

Lørdagsmøte

Taler: Svein Anton Hansen
Søndag 29. oktober
kl. 11:00

Søndagsmøte

Taler: Svein Anton Hansen Dåp
Tirsdag 31. oktober
kl. 11:30

Formiddagstreff

Taler:
Tirsdag 31. oktober
kl. 11:30

Formiddagstreff

November

Fredag 3. november
kl. 18:00

Conzept

Lørdag 4. november
kl. 19:30

Lørdagsmøte

Taler: Svenn Joar Frøystad Tema: Gud er vår far
Søndag 5. november
kl. 11:00

Søndagsmøte

Taler: Jens Espeland
Mandag 6. november
kl. 17:19

Konfirmantundervisning

Tema: Trosbekjennelsen
Tirsdag 7. november
kl. 18:00

Strikekaffé

Torsdag 9. november
kl. 17:00

Bli-kjent treff

Torsdag 9. november
kl. 19:00

Cantaremos

Øvelse
Lørdag 11. november
kl. 16:00

Julebasar

Lørdag 11. november
kl. 19:30

Lørdagsmøte

Taler: Ole Lilleheim Tema: Gud er alfa og omega
Søndag 12. november
kl. 11:00

Søndagsmøte

Taler: Ole Lilleheim
Fredag 17. november
kl. 18:00

Conzept

Lørdag 18. november
kl. 19:30

Lørdagsmøte

Taler: Johannes Selstø Tema: Gud er hellig
Søndag 19. november
kl. 11:00

Søndagsmøte

Taler: Johannes Selstø
Søndag 19. november
kl. 12:45

Medlemsmøte

Torsdag 23. november
kl. 17:00

Bli-kjent treff

Torsdag 23. november
kl. 19:00

Cantaremos

Øvelse
Lørdag 25. november
kl. 19:30

Lørdagsmøte

Taler: Jørgen Indrebø Greve Tema: Gud er en fortærende ild
Søndag 26. november
kl. 11:00

Søndagsmøte

Taler: Knut Erik Kiplesund
Mandag 27. november
kl. 17:00

Konfirmantundervisning

Tema: Den røde tråd i GT
Tirsdag 28. november
kl. 11:30

Formiddagstreff

Gjest: Rune Bratseth

Desember

Fredag 1. desember
kl. 18:00

Conzept

Lørdag 2. desember
kl. 19:00

Adventsfest

Tema: Gud ble menneske
Søndag 3. desember
kl. 11:00

Søndagsmøte

Taler: Iselin Toft Vikenes
Mandag 4. desember
kl. 17:00

Konfirmantundervisning

Tema: Den røde tråd i NT
Tirsdag 5. desember
kl. 18:00

Strikkekaffé

Torsdag 7. desember
kl. 17:00

Bli-kjent treff

Torsdag 7. desember
kl. 19:00

Cantaremos

Øvelse
Lørdag 9. desember
kl. 19:30

Lørdagsmøte

Taler: Kjell Erik Wennberg Tema: Immanuel
Søndag 10. desember
Fredag 15. desember
kl. 18:00

Conzept

Søndag 17. desember
kl. 11:00

Søndagsmøte

Taler: Johannes Selstø
Mandag 25. desember
kl. 12:00

Høytidsmøte

Taler: Johannes Selstø

2018

Januar

Søndag 7. januar
kl. 16:00

Nyttårsfest

Til toppen